Katlanır Cam Balkon Sistemleri ile Rahatlık ve Konfor Saglar

Sıcaklar etkisini iyice artırmaya başladığı şu günlerde hepimiz akşamları kendimizi balkona atıyoruz. balkon keyifleri de beraberinde geliyor.Akşam serinliğinde balkonlarda içilen çayın keyfi bir başka oluyor . Yaz aylarında daha fazla kullanılmaya başlayan balkonunuzu süsleyerek, güzel ve makul bir şekilde donatarak hem ortam hem de manzara açısından dekore edebilirsiniz. Katlanır cam balkon sisteminiz var ise yazın püfür püfür esen rüzgar ile serin içeceğinizi yudumlayabilirsiniz. Üstelik bu dekorasyonu 10 TL gibi bir ücret ödeyerek yapabilmeniz de mümkün.
Evinizin bir yerinde,cam balkonunuzda yeşil bir ortam hazırlayıp, günün stres ve yorgunluğunu burada atabilirsiniz. Dilerseniz farklı renk alternatifleri olan çiçeklerle rengarenk bir ortam da oluşturabilirsiniz.
Bu rengarenk veya dileğinize göre oluşturabileceğiniz ortamın maaliyeti de hiç yüksek değil. Birbirinden güzel çiçekler 50 kuruşa veya 1 Lira gibi cüzi miktarlara satın alınabiliyor. Cam balkon, aslan ağzı, kadife, petunya, kedi tırnağı ve mini gibi çiçeklerin tanesini 50 kuruştan almak mümkün. Bir çiçeğin sığabileği büyüklükteki saksıları da 1 liradan alabilirsiniz. Yarım metrelik uzun saksıları da 5 TL’den almak mümkün. Uzun saksılara toplam 4 çiçek ekilebiliyor ve herşeyiyle 10 TL’ye mal oluyor. 20 TL’yi gözden çıkararak 8 farklı çiçeğe 2 saksıyla beraber sahip olabilirsiniz.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s


%d bloggers like this: